Udostępnij
05sie

Julia, Osiedle Młodych, Białystok

"Jedną z najważniejszych kwestii dla mnie jest smak, a tego w Good Day Rolls nie brakuje. Dużo lekkich potraw, świetne rollo ze szpinakiem, wybór roślinnych kotletów do burgerów, więc nie nudzę się ciągle jedząc to samo. Klasyczne świeże sałatki, przepyszne frytki z batatów, no i sosy - robią sami. Plus za piękne wnętrze i bardzo miłą obsługę."

26cze

Mariusz, Wielbiciel Fast Foodów

"Rollo Classic to klasyka w najlepszym wydaniu. Pyszna, soczysta wołowina z baraniną, chrupiąca surówka plus genialnie sosy zawinięte w idealnej grubości pitę i zapieczone. Jeśli wolisz kurczaka - wybierasz przy zamówieniu. Te rolki to MISTRZOSTWO ŚWIATA! Mój ulubiony adres na mapie Białegostoku na smaczne i szybkie jedzenie. Zawsze tu wracam."

26cze

Andrzej Kowalik

"Moja żona wychodzi do pracy przede mną, więc na śniadanie zajeżdżam do Good Day Rolls. Co bym nie wziął - zawsze świeże i smaczne. A że w zestawie mam jeszcze kawę, to szef się nie czepia, że jak przyjeżdżam do roboty to najpierw idę do ekspresu, a nie do biurka."

26cze

Idealna Pani Domu

„Jak nie mam pomysłu na obiad albo po prostu się spieszę, zachodzę do Good Day Rolls, sobie biorę sałatkę i frytki z batatów (dają naprawdę duże porcje!), synkowi nuggetsy z kurczaka, a mężowi Viking Rollo lub American Burgera. Wszyscy zawsze zadowoleni i najedzeni do syta. I o to chodzi.”

05wrz

Katarzyna, Była Mięsożerczyni

"Nie wierzyłam, że burger z kotletem z "nie-mięsa" może  smakować jak ten klasyczny, mięsny. Struktura, zapach i smak mięsa, a skład... roślinny?! Jeśli nigdy nie próbowaliście, to idę o zakład, że w tu zjecie Burgera Swojego WegeŻycia! Idealnie identyczny z tymi, które jadałam kiedyś."